Про безпеку дорожнього руху на території району

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу  з обслуговування Турківського району  ГУ НП у Львівській області Захарчика С.В. «Про безпеку дорожнього руху на території району», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що особовий склад Турківського ВП Самбірського ВП ГУ НП у Львівській області  працював в тому числі над виявленням порушень Правил дорожнього руху, які негативно впливають на ріст аварійності та безпеки шляхового руху.

Так за поточний період на території району скоєно 34 ДТП, з яких в 7 ДТП отримали травми 8 осіб та 1 особа загинула. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП із потерпілими зменшилася на 2 ДТП.

Особовий склад підрозділу патрульної поліції націлено до вжиття невідкладних заходів, спрямованих на підвищення профілактичної роботи серед учасників дорожнього руху, а саме дотримання правил маневрування й обгону, проїзду перехресть та користування під час руху засобами зв’язку, які не дозволяють вести перемови без допомоги рук.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*