Про актуальні питання декларування доходів під час «гарячої лінії» в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ

Все більших обертів набирає деклараційна кампанія.  Фахівці Турківського відділення ОДПІ проводять різноманітні заходи, спрямовані на створення належних умов для громадян з метою виконання ними вимог щодо подання річної декларації про майновий стан і доходи.

Нещодавно завідувачем сектору доходів і зборів з фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Іваном Рибчичом проведено черговий сеанс «гарячої лінії» на вищезазначену тематику. Коли триває кампанія декларування доходів такі телефонні сеанси для платників організовуються щомісяця. Громадяни можуть звернутися до фахівців відділення і за телефоном з’ясувати будь-яке проблемне питання з податкового законодавства.

Під час спілкування з ініціаторами дзвінків проведено роз’яснення щодо особливостей декларування доходів громадянами, що були отримані в 2016 році. В ході проведення заходу найбільш поширеними серед абонентів виявились питання щодо термінів і способів подання податкових декларацій, в яких випадках необхідно подавати декларацію за 2016 рік обов’язково, де можна ознайомитись зі зразками заповнення декларації. Також громадян цікавив порядок оформлення податкової знижки.

Жодного питання посадовець не залишив поза увагою. Зрозуміло, що забезпечення прямого телефонного спілкування громадян з посадовими особами відділення – це один із чинників, що формують довіру та партнерські відносини, сприяють підвищенню рівня податкової свідомості та збільшенню надходжень до бюджету. І ця  «гаряча лінія» є тому черговим підтвердженням.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*