Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, – Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»

Сьогодні, 7 березня, в гостях у «Школи молодого політикуму» був голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини розповів студентській молоді про хід децентралізації в області та відповів на низку запитань.

«Те, що управлінська система України потребувала трансформації – це очевидно. Ми повинні бути свідомими того, що від самої моделі не залежить ефективність управління в державі. Чи наша модель є найкращою? Про це зможемо говорити за певний час. Але децентралізація вже помітно змінює країну. Передача нових повноважень та фінансового ресурсу на місця дозволяють підвищити спроможність громад. Вони стають сильнішими й успішнішими. Важливо, щоб саме молоді люди особисто долучатися до ініціатив у громаді – це вагомий показник того, що молодь хоче змінювати своє життя на краще. Досвідчені управлінці разом з молодими амбітними людьми можуть створити  середовище, яке дозволить людям розвивати себе на місцях там, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити. Пріоритетними складовими успішної ОТГ є фінансове та кадрове забезпечення і, я переконаний – залучення молоді до процесу ухвалення рішень», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Також учасники «Школи молодого політикуму» долучились до інтерактивних ігор «Глобальний снеп» та «Світове кафе».

Зазначимо, «Школа нового політикуму» – проект громадської спілки «Студентське братство Львівщини», який передбачає проведення 10 тренінгів (40-50  осіб на кожному тренінгу) на тему впровадженням ініціатив та ідей.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*