Президенту України продемонстрували потужність українських ракет та протитанкових ракетних комплексів

Влучність, мобільність та низька вартість – головні переваги вітчизняного протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П», який продемонстрували Президенту України та вищому керівництву держави. На базі полігону навчального центру «Десна» Сухопутних військ ЗСУ провели стрільби та ознайомили високопосадовців з сучасними протитанковими ракетними комплексами та керованими ракетами виробництва ДК «Укроборонпром.

Свою міць продемонстрували ракети «Стугна» «Комбат», легкий протитанковий ракетний комплекс «Корсар» та керований артилерійський снаряд «Квітник». На заході також представили гранатомети, броньовану військову техніку та новітній комплекс розвідки. Загалом продемонстрували більше 20 зразків сучасної військової техніки та озброєння.

Глава держави зазначив, що Україні необхідно зміцнювати обороноздатність. З огляду на те, що агресор широко використовує танки, українське військо потребує сучасної протитанкової зброї. «Українським Збройним Силам буде чим зустріти ворога. Це найсучасніші, високоточні, найтехнологічніщі зразки української протитанкової зброї», – сказав Президент.

Президент наголосив, що на базі ВПК закладається фундамент економічного ривка України, і відзначив роль людського потенціалу, робітників в роботі високотехнологічних підприємств оборонного комплексу. «Українська перемога здобувається не лише на передовій, але і в тилу руками професіоналів, які цілодобово, фактично в три зміни, виробляють зброю для української армії», – зазначив Глава держави.

Петро Порошенко висловив задоволення високим рівнем взаємодії між «Укроборонпромом», Міністерством оборони та Генеральним штабом. За інформацією Президента, за час бойових дій в зоні АТО українськими оборонними підприємствами було проведено більше 7 тис. модернізацій усіх видів зброї

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*