Президент закликав СКУ продовжувати протистояти спробам Росії добитися зняття санкцій за незаконну анексію Криму і окупацію Донбасу

Президент Петро Порошенко високо оцінив зусилля Світового конгресу українців із донесення до міжнародної спільноти правдивої інформації про агресивні дії Росії проти України – окупацію частини Донецької та Луганської областей, анексію Кримського півострова

«Я високо оцінюю зусилля Світового конгресу українців у доведенні до світової громадськості правдивої інформації про війну, яку Росія розв’язала проти України. Про політв’язнів, про утиски прав і свобод людини, про утиски українських громадян і в незаконно анексованому Криму, і на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей», – сказав Петро Порошенко.

«Я вдячний вам і закликаю ще енергійніше продовжувати цю роботу, протистояти спробам Росії добитися зняття з неї санкцій за незаконну анексію Криму і агресію на сході нашої держави», – звернувся Президент до учасників конгресу.

«Але, нарешті, весь світ уже навчився вимовляти, що це в жодному разі не конфлікт на сході України, а це – агресія Росії проти суверенної, демократичної, вільної і незалежної України. І це ніякі не «зелені чоловічки» в Криму, а це – незаконна анексія Російською Федерацією українського Криму», – зазначив Глава держави.

Президент також закликав пам’ятати і підтримувати українську громаду в Росії: «Давайте згадаємо про українську громаду в Росії, яка є частиною СКУ. Я закликаю у різний спосіб підтримувати її. В Росії тепер дуже нелегко бути українцем. Може найскладніше, ніж будь-де».

«І кожен українець, який вивішує український прапор, який співає український гімн, який роз’яснює росіянам чий Крим, потребує нашого захисту і нашої підтримки», – зазначив Глава держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*