Президент вшанував пам’ять загиблих військових АТО у Храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові

В рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України в зоні проведення антитерористичної операції.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Глава держави поклав квіти. Петро Порошенко також поспілкувався з демобілізованими військовими-учасниками АТО, зокрема із захисниками Донецького аеропорту Остапом Гаврилюком та Луганського аеропорту Остапом Худим.

Присутні у святині помолилися за Україну.

Заступник настоятеля Храму, військовий капелан отець Тарас ознайомив Главу держави з історією Храму, його відновленням та роботою військових капеланів в зоні бойових дій. У святині представлені березовий хрест та ікони із зони АТО, які потрапили під обстріл на Донбасі. Отець Тарас розповів, що Храм святих апостолів Петра і Павла відомий у Львові як костел Єзуїтів, збудований на початку XVII століття.

Храм був освячений та відкритий у грудні 2011 року з нагоди 20-ї річниці створення Збройних Сил України.

Гарнізонний храм опікується військовослужбовцями у зоні АТО, в тому числі займається збором коштів для потреб українських захисників. Зокрема, прихожани за час АТО пожертвували на потреби Збройних Сил України та реабілітації поранених понад 14 млн грн.

Глава держави також поспілкувався з мешканцями Львова та обговорив питання розвитку регіону із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, львівським міським головою Андрієм Садовим та головою Львівської облради Олександром Ганущиним.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*