Президент: Влада посилює соціальний захист ветеранів Великої Вітчизняної війни

Влада постійно працює над посиленням соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час телепроекту «Діалог з країною». «Усі програми, які спрямовані на підтримку учасників, ветеранів Великої Вітчизняної війни – завжди будуть в державі розвиватися. Ми кожного року будемо додавати до того, що ми зробили», – сказав Глава держави.

«Наші ветерани – це ті люди, які принесли мир і перемогу на нашу землю. Сьогодні ми зобов’язані вам віддячити, ми зобов’язані вам як ваші сини, як ваші онуки створити всі умови, щоб ви могли спокійно жити – не виживати, а жити – в нашій країні», – зазначив Віктор Янукович у розмові у прямому ефірі з ветеранами Рівненської області.

Президент також наголосив, що Україна на гідному рівні відзначить 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. «Це та дата, яку ми повинні відсвяткувати на високому рівні. Тому найближчим часом я підпишу відповідні документи. Буде створений організаційний комітет», – повідомив В.Янукович.

Глава держави також підкреслив, що з року в рік покращується медичне обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни. «Крім шпиталів ми започаткували ще створення відповідних палат для ветеранів – практично в усіх лікарнях нашої країни. Ми слідкували і будемо слідкувати за тим, щоб ви завжди були забезпечені якісним лікуванням, необхідними ліками, і це буде виконуватися як на рівні місцевих органів влади, так і на рівні держави», – заявив Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*