Президент України відзначив вклад Львівської ОДА у залучення великих інвестицій

Президент України Петро Порошенко у четвер, 14 квітня, під час офіційної церемонії відкриття японського заводу Фуджікура на Львівщині відзначив значний вклад керівництва Львівської ОДА в те, що такий потужний інвестор з’явився в Україні.

“Насправді ми йшли до цього відкриття короткий проміжок часу. Для мене цей шлях розпочався з дуже короткої дискусії з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, який сказав, що нам треба зробити рішучий крок, щоб залучити міжнародних інвесторів на Львівщині, – зазначив Петро Порошенко. – Ми зробили усе, щоб цей інвестор залишився і збільшив свої інвестиції на Львівщині, на Галичині”.

Президент України також наголосив, що відкриття заводу Фуджікура на Львівщині має стати потужним сигналом для всіх інвесторів, готових повірити в нашу країну.

Опісля Глава держави натиснув символічну кнопку запуску, а працівники підприємства влаштували короткий флеш-моб з українськими і японським прапорцями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*