Президент України та Генсек НАТО: Наша спільна відповідальність – змінити агресивну поведінку Росії

Учасники засідання Комісії Україна-НАТО окремо обговорили питання адаптації до нових умов безпекової ситуації і протидії російській агресії як спільного виклика для євроатлантичної безпеки.

“Ми визначили шляхи як ми будемо в подальшому реагувати на ці виклики. Ми обговорили ситуацію в України і засоби подальшого тиску на Росію, щоб змусити її відмовитися від агресивної політики щодо нашої країни і країн-членів НАТО”, – зазначив Президент України під час спільного брифінгу з Генеральним Секретарем НАТО Єнсом Столтебергом за підсумками засідання Комісії Україна-НАТО.

Глава Української держави наголосив, що у партнерів по НАТО є загальне розуміння щодо повної відповідальності Росії за відсутність прогресу в реалізації Мінських домовленостей, а також за грубе порушення прав людини в Криму та на Донбасі.

“Ми домовилися, що це наша спільна відповідальність – змінити агресивну поведінку Росії, в тому числі шляхом подальшого стимулювання санкціями”, – зазначив Президент, додавши, що для досягнення цієї мети необхідно продемонструвати єдність, солідарність і тверду прихильність принципам і цінностям.

Президент подякував за підтримку НАТО і висловив сподівання, що така позитивна динаміка у відносинах між Україною та Альянсом продовжиться.

У свою чергу Генеральний Секретар НАТО Єнс Столтеберг зазначив, що НАТО продовжить підтримку та співпрацю з Україною. “Альянс є об’єднаним в підтримці українського суверенітету та територіальної цільності. Ми не визнавали і не визнаємо російську незаконну анексію Криму та засуджуємо навмисну дестабілізацію Росією сходу України”, – наголосив він.

Генеральний секретар НАТО наголосив, що має бути досягнений сталий режим припинення вогню та повністю виконанні Мінські домовленості. “Ми закликаємо Москву припинити політичну, військову та фінансову підтримку сепаратистів”, – зазначив очільник НАТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*