Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою

У рамках робочого візиту до Варшави Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

Анджей Дуда подякував Петру Порошенку за вшанування жертв Волинської трагедії у Варшаві та назвав це дуже потужним жестом, який розпочне новий етап у стосунках між українським та польським народами.

Президент України запропонував Президенту Польщі разом відвідати польське село Сагринь, де  поховані загиблі українці.

Співрозмовники також обмінялися думками щодо безпекової ситуації та низки питань двосторонніх взаємовідносин.

Глава Української держави висловив вдячність польському Президенту за запрошення на Саміт країн НАТО та проведення у рамках цього заходу засідання Комісії Україна – НАТО на найвищому рівні.

Співрозмовники високо оцінили рівень двостороннього співробітництва у сфері оборони. В цьому контексті було відзначено важливість укладення двосторонньої угоди про співробітництво в сфері оборони.

Лідери також наголосили на важливості спільного успішного досвіду взаємодії в рамках українсько-польсько-литовської бригади.

Петро Порошенко запросив Анджея Дуду відвідати Україну під час святкування 25-ї річниці незалежності нашої держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*