Президент розкритикував роботу виконуючого обов’язки голови Держгеокадастру

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку жорстко розкритикував роботу виконуючого обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха.

«В мене порада до Вас: я б на Вашому місці не посміхався, бо я не жартую з Вами. І те, що пішов Луценко (Генеральний прокурор – ред.) – це ще нічого не означає», – сказав Президент.

Президент наголосив, що нині існують суттєві труднощі у представників аграрного бізнесу, фермерів щодо перереєстрації договорів оренди на землю. «Як ви думаєте  на якому етапі виникають ці складності? Чи задіяні в цьому можливо голови райадміністрацій, можливо голови обладміністрацій, можливо Держгеокадастр в Києві?», – звернувся Глава держави до керівника Держгеокадастру.

«А то ми пробуємо перекинути зараз із хворої голови на здорову. Не треба», – додав Президент.

«Я, як Президент, і Прем’єр-міністр, і Голова Верховної Ради рішуче налаштовані на те, що це є одним із ключових елементів інвестиційного клімату», – підкреслив Петро Порошенко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*