Президент: Підвищення рівня соціального забезпечення людей похилого віку – одне з головних завдань влади

5Підвищення рівня соціального забезпечення людей похилого віку є одним з основних завдань держави, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Люди похилого віку – це люди, які своєю працею заробили на старість для того, щоб мати можливість якісного життя. І наш борг перед людьми похилого віку буде завжди. Ми добре розуміємо, що можливості держави сьогодні ще не такі, як ми хотіли б. І кожного разу, коли ми піднімаємо це питання – а ми про це говоримо дуже часто – ми завжди ставимо завдання підвищити рівень соціального захисту людей похилого віку», – сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ у Львівській області.

«Ми сьогодні повинні пам’ятати про цих людей і вирішувати їх питання, йти їм назустріч», – сказав Віктор Янукович.

За словами Глави держави, за останні три роки рівень пенсійного забезпечення в Україні збільшився на 42 відсотки. «Багато це чи мало? Безумовно, мало. Треба піднімати й далі. Тому це будемо робити», – зазначив він.

Крім того, Глава держави нагадав, що в Україні триває підготовка до святкування 70-ї річниці Великої Перемоги. «Переконаний, що ця підготовка обов’язково буде передбачати підняття рівня соціального захисту учасників Великої Вітчизняної війни. І, безумовно, ми не забудемо про всіх наших пенсіонерів», – зазначив Президент.

На його переконання, нинішні покоління мають вклонитися подвигу цих людей, які принесли мир на нашу землю.

«Тому з року в рік ми збільшуємо і одноразову допомогу, і пенсії», – підкреслив Віктор Янукович.

Також Глава держави вказав на необхідність забезпечення стабільної заробітної плати працюючим громадянам, які відраховують до пенсійного фонду частину своєї зарплати. «Вдосконалення пенсійного забезпечення – це також наша мета і наш обов’язок, чим ми сьогодні займаємось», – підкреслив Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*