Президент підписав Указ щодо активізації підготовки до відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», яке святкуватиметься в липні 2013 року.

Відповідно до документу, Кабінет Міністрів України зобов’язаний оновити склад відповідного організаційного комітету та забезпечити його ефективну діяльність.

Уряд також має переглянути план заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, передбачивши, зокрема, додаткові заходи щодо збереження пов’язаної з християнством культурної спадщини та широке залучення громадськості до підготовки святкування. Центральні та місцеві органи влади отримали низку завдань, спрямованих на належне відзначення цієї дати.

Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін повідомив, що Президент України призначив на 25 січня нараду з членами Організаційного комітету з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі щодо плану заходів, приурочених до цієї знаменної події.

«Заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі сприятимуть консолідації українського народу, піднесенню його історичної свідомості. Це святкування Глава держави планує на найвищому рівні», – наголосив Глава АПУ. «Прийняття християнства перетворило Русь на могутню і впливову державу, піднесло її міжнародний авторитет. Київська Русь стала одним із найбільших центрів християнства та осередків православ’я на європейському континенті й одним із учасників формування європейської християнської цивілізації», – зазначив Глава Адміністрації Президента. С.Льовочкін висловив переконання, що широке відзначення цієї видатної дати посилить гуманітарні та міжлюдські зв’язки України з сусідніми державами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*