Президент: Мій обов’язок – захистити волевиявлення українців, а військовослужбовців і патріотів – запобігти спробам зірвати вибори

1Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України застеріг від загрози зриву виборів з боку Росії і наголосив на обов’язку військовослужбовців і патріотів запобігти цьому.

Глава держави зауважив, що в наступні п’ять років Україна може забезпечити незворотність курсу завдяки поглибленню партнерства з ЄС і НАТО, завдяки економічному прориву і перемозі над бідністю.

«Але, друзі, Путін не збирається залишити нас у спокої. У ці дні ми бачимо ознаки того, що Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться вже не тільки про втручання у вибори для того, щоб забезпечити виграш вигідних для Москви кандидатів. Йдеться про здійснення цілого плану зі зриву виборів, переведення їх у формат внутрішнього конфлікту», – застеріг Президент.

«І мій найперший обов’язок як Президента, Верховного Головнокомандувача і як гаранта конституційних прав і свобод  громадян – захистити волевиявлення українського народу, а ваш обов’язок – військовослужбовців і патріотів – запобігти спробам зірвати вибори», – додав він.

«Президента України буде обирати український народ і ми зробимо все, щоб це було прозоро і відповідно до закону, до європейських стандартів», – впевнений Петро Порошенко.

Глава держави подякував нацгвардійцям за мужність і відвагу при виконанні службового обов’язку. «Переконаний, що ваша професійна майстерність і патріотизм завжди будуть спрямовані на захист безпеки держави та її громадян», – зауважив Президент.https://youtu.be/jy5yPrAQ9CU

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*