Президент доручив вжити необхідних заходів протипожежної безпеки в літній період

28065Президент України Віктор Янукович доручив Голові державної служби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських і Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу вжити необхідних заходів протипожежної безпеки в літній період.

«Просив би з урахуванням початку сезону різкого потепління провести зараз відповідні заходи, селекторні наради щодо прийняття необхідних заходів пожежної безпеки», – сказав Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів у Луганську.

Окремо Глава держави акцентував увагу на перевірці складів електростанцій і вугільних шахт, де накопичилось багато вугілля.

У зв’язку з цим Президент доручив Секретарю Ради національної безпеки та оборони Андрію Клюєву створити міжвідомчу робочу групу, яка має перевірити всі склади та наявність на них відповідного обладнання в належному, готовому до використання стані. «На складах накопичилось багато вугілля. Ми знаємо, як воно горить», – сказав Віктор Янукович.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*