Прем’єр доручив Міністру внутрішніх справ розібратися в ситуації з невиконанням зобов’язань по держзакупівлях препаратів для ВІЛ-інфікованих

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову розібратися в ситуації з невиконанням зобов’язань по держзакупівлях препаратів для ВІЛ-інфікованих компанією “Вектор-Фарма”, а Міністру охорони здоров’я Олександру Квіташвілі – розробити “план Б” щодо забезпечення препаратами для ВІЛ-інфікованих. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 27 травня.

На засіданні Уряду Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі повідомив, що Міністерство сплатило 52 мільйони 648 тисяч гривень на придбання препаратів для ВІЛ-інфікованих, проте компанія “Вектор-Фарма” не виконує свої зобов’язання за угодою і не здійснює постачання препаратів.

Арсеній Яценюк звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова “допомогти” фірмі невідкладно виконати цей контракт, невідкладно знайти директора цієї компанії і зробити все, щоби препарати, за які сплачено з Державного бюджету, були поставлені”.

Глава Уряду також доручив Міністру внутрішніх справ вивчити обставини підписання колишнім заступником Міністра охорони здоров’я відповідної угоди.

Міністр охорони здоров’я запевнив, що ВІЛ-інфіковані повністю забезпечені препаратами до кінця червня.

Арсеній Яценюк доручив Олександру Квіташвілі розробити “план Б” щодо забезпечення цими препаратами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*