Представники управління туризму та курортів взяли участь у програмі обміну до Підкарпатського воєводства в межах реалізації Проєкту «2 замки»

У період з 4 до 5 березня на запрошення Інституту Регіонального Розвитку представники управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації взяли участь у програмі обміну до Підкарпатського воєводства для менеджерів історико-культурної спадщини, представників органів влади та громадських організацій Львівщини.

Захід провели в межах реалізації Проєкту «2 замки: спільна історія, спільне просування, стимул для зміцнення співпраці, туристичних потоків та економічного зростання». Проєкт має на меті збільшення кількості відвідувачів до замків у Жовкві та Красичинi (Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) шляхом їх кращої популяризації, підвищення кваліфікації менеджерів з управління та просування культурної спадщини, а також залучення громадян до прийняття рішень щодо культурної спадщини.

Окрім представників Львівської ОДА, Львівщину представили працівники Жовківської міської ради, Жовківської районної державної адміністрації, Державного історико-архітектурного заповідника в м. Жовква, Туристично-інформаційного центру у м. Жовква, Інституту Регіонального Розвитку.

В межах заходу обговорили проєкти в рамках Програми транскордонного співробітництва, європейські та польські інструменти промоції історико-культурної спадщини. Зокрема з презентацією виступив директор департаменту культури і охорони національної спадщини уряду Маршалка Підкарпатського воєводства Роберт Годек.

Окрім цього, учасники відвідали Інститут Національної Спадщини в Жешуві, Міську раду Перемишля, а також ознайомились із замком в Красичинi.

Зазначимо, що Проєкт реалізовується Інститутом Регіонального Розвитку (Україна) у партнерстві з Pro Arte Et Historia Foundation (Республіка Польща) та Державним історико-архітектурним заповідником у м. Жовкві (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*