Представники СММ ОБСЄ зустрілися з екологами Львівщини

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зустрілися з представниками департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з метою обговорення загальної екологічної ситуації у Львові та Львівській області.

Делегацію ОБСЄ представляли: Фарход Абдурахманов, Єлисавета Демиденко, Донан Дойл та Віктор Волчков. Участь від департаменту взяли директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Оксана Війтик та начальники відділів.

Іноземні спостерігачі цікавилися можливими екологічними загрозами життю та здоров’ю людей Львівщини, співпрацею з владою щодо вирішення нагальних екологічних питань.

В результаті зустрічі представників СММ ОБСЄ і керівництва департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації напрацьовано шляхи можливої співпраці та обговорено заходи попередження і превенції екологічних питань.

Директор департаменту подякував іноземним гостям за візит і запросив їх до участі у проведенні екологічних заходів у майбутньому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*