Представники підприємств та громадських організацій об’єднують зусилля задля розвитку малої гідроенергетики в області

22 березня у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку малої гідроенергетики на Львівщині». Участь у заході  взяли керівники підприємств, установ та громадських організацій.

«Дуже важливим є розвиток малої гідроенергетики за умови використання сучасних екологічно-дружніх технологій, а також з метою збереження біологічного різноманіття флори та фауни річок Львівщини», – наголосив директор департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Також Михайло Мельник висловив подяку керівникам ТОВ «Енергоінвкст» та ТОВ «Акванова Інвестмент» за сприяння проведення екскурсій на гідроелектростанції для учнів загальноосвітніх шкіл Львівської області.

Нагадаємо, що 22 березня вся планета відзначає Всесвітній день води. Головне завдання цього дня – нагадати кожному жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*