Представники ОБСЄ спостерігатимуть за місцевими виборами в Україні

У вівторок, 6 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з представниками місії ОБСЄ, які спостерігатимуть за виборчим процесом.

Довгостроковий спостерігач ОБСЄ Даан Віллем Евертс розповів, що 9 вересня 2015 року Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ офіційно відкрило місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. До її складу входять 16 експертів, які працюватимуть в Києві, та 100 довгострокових спостерігачів, які перебуватимуть в регіонах України. Зокрема, у Львівській області упродовж шести тижнів працюватиме три команди, до складу яких увійдуть представники з Німеччини, Польщі, Нідерландів, США та Великобританії.

“Ми представляємо ОБСЄ та Бюро демократичних інститутів і прав людини. Наша організація вважається однією з найважливіших у питанні спостереження за виборчим процесом. Цьогорічні місцеві вибори в Україні мають неабияку значущість, відповідно прийнято рішення щодо спостереження за виборчим процесом”, – зазначив Даан Віллем Евертс.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що перед керівниками областей Президент України Петро Порошенко поставив два завдання щодо виборів. Зокрема, забезпечити організацію виборчого процесу, а також зробити усе для того, щоб вибори відбулись чесно, прозоро та без утисків.

“Президент наголосив також на неможливості застосування адмінресурсу. Глава держави чітко зазначив, що у нас не було зауважень під час президентських та парламентських виборів і дуже важливо, щоб їх не було й під час місцевих виборчих перегонів, – сказав Олег Синютка. – Це, мабуть, перший раз, коли міжнародні організації приділяють таку увагу місцевим виборам. Відповідно, ми зробимо усе для того, щоб у спостерігачів ОБСЄ не було зауважень до перебігу виборів”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*