Представники об’єднаних територіальних громад поїдуть на стажування до Польщі

Десять найактивніших представників об’єднаних територіальних громад Львівщини отримали можливість поїхати на стажування у Малопольське воєводство Республіки Польща. Про це йшлося на нараді голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами ОТГ,  яка відбулася у вівторок, 12 квітня.

“Це прекрасна можливість перейняти досвід з питань децентралізації у польських колег, які уже пройшли цей шлях, – розповіла директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Тетяна Шепіленко. – Завдяки цьому стажуванню представникам ОТГ у майбутньому  буде легше уникнути проблемних питань, які можуть виникнути в процесі створення та функціонування територіальних громад”.

За словами Тетяни Шепіленко, участь у поїздці візьмуть представники тих ОТГ, які подадуть найкращі пропозиції проектів спрямованих на стратегічний розвиток громади. Проекти  слід подати у департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА до 19 квітня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*