Представники Львівської ОДА ознайомились із системою запобігання та протидії насильству у Румунії

Делегація з Львівщини взяла участь у навчальній поїздці до Румунії з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству.

Учасниками навчальної поїздки є представники Львівської облдержадміністрації – заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк, начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Впродовж навчального візиту учасники вивчають румунську систему запобігання та протидії насильству: законодавче забезпечення, стратегії попередження та реагування, роль і роботу правоохоронних органів, закладів охорони здоров’я та спеціалізованих служб підтримки для постраждалих і кривдників.

Також ознайомлюються з найкращими практиками у запобіганні та реагуванні на домашнє насильство, які можуть сприяти більш ефективній міжвідомчій взаємодії в Україні.

Одним із головних здобутків Румунії у сфері протидії ґендерно – зумовленому насильству є впровадження підходу, що орієнтований на постраждалих, у роботу усіх ланок системи реагування.

Навчальна поїздка організована у межах проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується урядом Великої Британії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*