Представники Львівщини – серед кращих в Україні з неолімпійських видів спорту за підсумками 2012 року

Державна служба молоді та спорту України підвела підсумки роботи в спорті вищих досягнень та підготовки спортивного резерву до збірних команд України з неолімпійських видів спорту за 2012 рік.

В десятку кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту 2012 рік увійшли шахісти Львівщини: Марія Музичук, Василь Іванчук та Андрій Волокитін, які у складах збірних команд України (серед жінок та серед чоловіків) стали бронзовими призерами 40 Всесвітньої шахової Олімпіади.

Серед десяти кращих тренерів України з неолімпійських видів спорту виявився львів’янин Олександр Сулипа, який відзначений за підготовку бронзових призерів 40 Всесвітньої шахової Олімпіади 2012 року серед чоловіків.

Загалом, окрім нагород Всесвітньої шахової Олімпіади, спортсмени Львівщини у 2012 році здобули:
–    на Чемпіонатах світу з неолімпійських видів спорту, Всесвітніх інтелектуальних іграх – 3 «золоті», 5 «срібних» та 9 «бронзових» медалей;
–    на Чемпіонатах Європи з неолімпійських видів спорту – 3 «золоті» та 8 «бронзових» медалей;
–    в Кубках Світу з неолімпійських видів спорту – 1 «золоту» та 1 «бронзову» медалі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*