Представників ОТГ запрошують до участі у вебінарі з питань молодіжної політики

Міністерство молоді та спорту України запрошує представників органів місцевого самоврядування, зокрема новостворених територіальних громад, долучитися до вебінару: «Молодіжна політика в новостворених територіальних громадах». Захід відбудеться 18 грудня об 11:00 год.

У ньому візьмуть участь: заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко та начальниця відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Міністерства молоді та спорту України Ірина Полєтуха.

В межах вебінару обговорять такі питання:

– новели законодавства у молодіжній політиці;

– інструменти роботи з молоддю органів місцевого самоврядування;

– інструменти залучення молоді до прийняття рішень в територіальних громадах.

«Для новоутворених громад з 1 січня настане ще більш інтенсивний період розвитку та самостійності. Міністерству молоді та спорту важливо поінформувати очільників територіальних громад щодо можливостей та інструментів роботи з молоддю, адже саме молоді люди, залишаючись жити у своїй спільноті, можуть розвивати локальний бізнес та підприємства, культуру, освіту й інші галузі, якщо відчуватимуть власну залученість до процесів прийняття рішень. Це тривалий процес і він потребує подекуди спільних зусиль органів влади різного рівня, інститутів громадянського суспільства і найперше – готовність самих громад працювати з молоддю та інвестувати в неї» – зазначила Ірина Полєтуха.

Модератором заходу виступить аналітик Асоціації міст України з питань соціального захисту Назар Миколюк.

Транслюватимуть вебінар на сторінці Асоціації міст України у соціальній мережі фейсбук за посиланням. 

Захід організований у межах проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*