Представників ОТГ навчали вигідному інвестуванні в енергозбереження

Сьогодні, 11 вересня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації була відбулась робоча нарада з представниками об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та районних державних адміністрацій (РДА) «Збільшення надходження в місцеві бюджети за рахунок впровадження відновлювальних джерел енергії та енергоефективності і енергозбереження, що стають факторами розвитку Громади».

Організаторами наради стали департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації та ГО «Кластер енергії».

На нараді порушили ряд питань, що стосуються Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Було докладно обговорено позитивні аспекти даної Програми.

Також згадали і про збільшення доходів мешканців ОТГ та РДА за рахунок підвищення врожайності при застосуванні біодобрив від заміщення частини газу на біогаз, отриманий від власної біогазової установки.

Основну увагу приділили популяризації розвитку відновлюваної енергетики в громадах та районах Львівщини та вигідному інвестуванні в енергозбереження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*