Представників кінематографічних організацій запрошують до участі у конкурсі підтримки вітчизняного кіно

Сьогодні,  21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили із умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

За словами начальника відділу інформації та поліграфії департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Володимира Трача, цьогоріч на реалізацію конкурсу передбачено 700 тис гривень з обласного бюджету.

“Участь у конкурсі можуть брати лише юридичні особи, або громадські організації, які мають статус юридичних осіб. Для цього потрібно подати заяву, визначити кошторис на створення документального фільму, а також сценарний план фільму”, – зазначив Володимир Трач.

Цьогоріч однією із ключових тем для створення фільмів є національно-патріотичне виховання.

Фінансування передбачене лише на оренду техніки, реквізиту, транспортні послуги, монтажні та звукозаписувальні послуги

Зазначимо, у 2017 році із 8 кінопроектів, поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у сумі 400 тис гривень. Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*