Представникам об’єднаних територіальних громад розповіли як формувати бюджет

Про порядок проведення перших виборів та формування бюджетів об’єднаних територіальних громад йшлося у п’ятницю, 25 вересня, під час наради, яка відбулася під головуванням очільника Львівській ОДА Олега Синютки.

Зокрема, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Федір Алєйніков розповів про деталі виборчого процесу. Він зазначив, що уже сформовані територіальні виборчі комісії, наступний етап – це створення ДВК.

У свою чергу, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків розповів про структуру формування доходів у новоутворених громадах та механізми надання освітньої, медичної та соціальної субвенцій. За словами голови ЛОДА, слід сформувати перелік об’єктів, що фінансуватимуться в межах додаткових коштів, які отримають новоутворені спроможні громади.

Окрім цього, за підсумками наради, керівник області доручив юридичному відділу Львівської ОДА подати роз’яснення представникам громад щодо статуту громади, процедури ліквідації старої та утворення нового об’єднання та інших правових питань.

“Я вам хочу подякувати за те, що ви це зробили. Від даного об’єданння буде користь і вам, і державі загалом”, – резюмував керівник Львівщини.

Нагадаємо, що на Львівщині 25 жовтня перші вибори відбудуться у 15-ти об’єднаних територіальних громадах. Це – Заболотцівська, Гніздичівська, Новострілищанська, Тростянецька, Воле-Баранецька, Луківська, Вільшаницька, Бісковицька, Чукв’янська, Новокалинівська, Дублянська, Бабинська, Міженецька, Новоміська та Грабовецька громади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*