Представникам малого і середнього бізнесу розповіли про економічну конкуренцію та захист прав

У четвер, 17 листопада, за підтримки Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” відбувся практичний семінар “Що потрібно знати малому і середньому бізнесу про економічну конкуренцію та можливості захисту своїх прав та інтересів”. Участь у заході взяв перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, семінар покликаний започаткувати системний діалог між представниками національних та місцевих бізнес-об’єднань, антимонопольних органів, місцевої влади з питань реалізації державної політики у сфері економічної конкуренції, зокрема в частині захисту прав та інтересів малого та середнього бізнесу.

Під час бізнес-семінару розглянули питання компетенції антимонопольних органів, у разі порушення прав та інтересів малого та середнього бізнесу; обговорили практичні інструменти захисту прав та інтересів малого та середнього бізнесу у взаємовідносинах з місцевою владою.

Крім того, зупинилися на розвитку організаційної спроможності місцевих бізнес-об’єднань щодо реалізації державної політики у сфері економічної конкуренції та ін.

Слід зазначити, що у Львівській області функціонує близько 37 тис суб’єктів малого підприємництва, де працює більше 550 тис найманих працівників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*