Представлення голови Турківської районної державної адміністрації

DSCN509013 лютого о 10.00 год. в залі засідань Турківської районної ради відбулося представлення голови Турківської районної державної адміністрації. Ним, згідно Розпорядження Президента України № 153/2015-рп  від 10 лютого 2015 року, призначено Лабецького Олександра Мироновича. Представляв нового очільника району перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Баган. На представленні також були присутні голови місцевого самоврядування району, депутати районної ради, керівники  структурних підрозділів органів виконавчої влади та установ і організацій  району, керівники політичних партій і громадських організацій, колектив райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Володимир Баган зазначив, що на нового очільника Турківщини район покладає значні сподівання за стан справ у районі, побажав йому здоров’я, натхнення, успіхів, бажання працювати на благо громади Турківщини. З привітальним словом виступив голова Турківської районної ради Василь Дребот, який у своєму вітальному слові побажав голові міцного здоров’я, наснаги в нелегкій роботі, взаєморозуміння та підтримки зі сторони органів місцевого самовроядування.

DSCN5096У своєму виступі Олександр Лабецький подякував за виявлену високу довіру. Відмітив, що призначення на таку високу посаду це не тільки велика честь, але, однозначно, і велика відповідальність. Новопризначений керівник району закликав до активної співпраці в питаннях реалізації «Стратегії реформ 2020» Очільник району запевнив присутніх, що зосередить увагу на реалізацію основних пріоритетних питань, зокрема: боротьба з корупцією, залучення інвестицій в економіку району, виконання програми енергозбереження, мобілізаційних заходах щодо підтримки української армії та добровольчих батальйонів, підтримки волонтерських структур, допомоги сім’ям загиблих і поранених вояків. “Готовий до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи з районною радою, з кожною сільською радою, з громадськими організаціями, підприємствами, зі всіма, хто долучиться конкретним ділом до вирішення наболілих питань територіальних громад та Турківщини в цілому»,- зазначив Олександр Лабецький.

DSCN5101ДОВІДКА: Лабецький Олександр Миронович народився  20 серпня 1985 року в с.Бітля, Турківського району Львівської області. Навчався у Львівському інституті банківської справи. До призначення працював у відділі освіти Турківської райдержадміністрації оператором по обслуговуванню комп’ютерної техніки. Не одружений.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*