Працівники землевпорядної служби області здійснюють оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на 2014 рік

original-b92857a5cc3133bdbcc0a29c8f3bf7ceЗгідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Відповідно наступного, 2014 року, необхідно оновити цю оцінку земель у 130-ти населених пунктах Львівської області. Із цієї кількості, цього року, землевпорядниками вже завершено роботи  для 36-ти населених  пунктів Львівщини. Також фахівцями землевпорядної служби розроблено технічні документації для ще 46-ти населених пунктів, що очікують затвердження на сесіях місцевих рад.

Нагадаємо, що минулого року на Львівщині було завершено  нормативну грошову оцінку земель всіх, 1928-ми, населених пунктів області. Цього року землевпорядниками організовано та завершено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 642 населених пунктів. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської облдержадміністрації, Львівської облради, взаємодії територіальних підрозділів Держземагентства з місцевими радами в частині розробки, погодження сесіями технічної документації та прийняття радами відповідних рішень, виділення коштів.

Також ці роботи, та роботи з інвентаризації земель, розробки Схем землеустрою та техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель здійснюються у рамках розробленої землевпорядниками «Програми розвитку земельних відносин у Львівській області на 2011-2015 роки».

Нормативна грошова оцінка земель є базою для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*