Працівники Львівської митниці ДФС знайшли у колесах автомобіля 500 пачок цигарок

У середу, 9 вересня, зранку в зону митного контролю пункту пропуску “Шегині – Медика” (Львівська обл.) в напрямі виїзду з України прибув мікроавтобус “Фольксваген Т4” під керуванням громадянина України.

Для перетину кордону він обрав смугу руху спрощеного контролю “зелений коридор”. Під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра про наявність у ньому товарів, що підлягають митному оформленню та переміщення яких через митний кордон обмежене. У зв’язку з цим автомобіль було скеровано до боксу поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там із застосуванням технічних засобів митного контролю у колесах автомобіля та у запасці і було виявлено приховані 500 пачок цигарок з фільтром “Прима” з акцизними марками України, вартістю понад 6 тисяч гривень.

Своїми діями наш співвітчизник порушив митні правила, відповідальність за які передбачено ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. На цей час здійснюється документування правопорушення. Приховані цигарки вилучено.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*