Працівників освіти Львівщини привітали із професійним святом

У четвер, 29 вересня, у Львівському Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти. На святкування зібрались кількасот освітян з усіх районів Львівської області.

Із професійним святом педагогів привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Професія вчителя є унікальною, адже бути педагогом – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі, які прищепили нам любов до знань, прагнення до навчання та пізнання, сіяли у серцях вихованців зерно прекрасного, світлого, вічного, – зазначив голова ОДА. – Ви люди особливого ґатунку, які свої сили, знання та досвід віддають вихованню у кожній дитині потреби до самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Пам’ятайте, все, що Ви віддаєте від щирого серця, повертається до вас зі сторицею.
Тож бажаю кожному з Вас міцного здоровʼя, натхнення та успіхів у Вашій найпочеснішій місії”.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, виховання учнівської і студентської молоді та з нагоди Дня працівників освіти видатних працівників галузі голова ЛОДА Олег Синютка нагородив почесними грамотами облдержадміністрації.

Довідково.

День працівників освіти  або День учителя – професійне свято працівників освіти України, відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*