Працівників молодіжних центрів з усіх областей України запрошують обмінятися досвідом

Працівників молодіжних центрів з усіх областей України запрошують до участі у заході “Молодіжні центри в Україні: оцінка, розвиток, партнерство”, що відбудеться 24-26 жовтня.

Зустріч молодіжних центрів –  всеукраїнський проект з обміном досвіду та успішними практиками молодих фахівців у сфері молодіжної політики, який реалізовується у Львівській області.

Він розрахований на працівників Молодіжних центрів України, та побудовананий у форматі спільного навчання. В умовах швидкого розвитку молодіжних центрів в Україні  заплановано реалізувати цю Програму на Всеукраїнському рівні.

Реєстраційна форма.

Реєстрація триватиме до 12 жовтня 2018 року, результати відбору учасникам будуть повідомленні 15 жовтня. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію проїзду.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський обласний молодіжний центр.

Контатні особи: Софія – тел.: 0685121268, Христина – тел.: 0936030411.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*