Працівників культури відзначили з нагоди професійного свята

Промоція спадщини Йогана Георга Пінзеля, сприяння культурному розвитку в Україні, популяризація класичного та естрадного співу, а також організація дозвілля молоді у районах – це мала частина того, над чим впродовж багатьох років працюють працівників культури.

У Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика сьогодні привітали та відзначили за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва найкращих представників галузі.

«Щиро вдячний̆ вам за вашу працю. За те, що так віддано любите справу, якою задимаєтеся. Ви даруєте людям те, що ніколи не купиш за гроші – емоції і враження. Зазвичай всі бачать лише результати вашої праці – концерти, виставки, презентації. Але я знаю, яка копітка праця стоїть за всім цим. І знаю, що люди культури – це надзвичайно енергійні, багатогранні і винахідливі особистості. Цього року вам довелося зіткнутися з важкими випробуваннями, та знаю, що ви з усім впоралися і довели – культура житиме за будь-яких обставин! Бо культура – це те, що формує нас, нашу націю, утверджує в нас Людину», – привітав зі святом працівників культури голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*