Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

29 жовтня  в приміщенні Турківської райдержадміністрації відбулося позачергове  засідання комісії  з ТЕБ та НС під керівництвом завідувача сектору з питань цивільного захисту Михайла Павловича.

У засіданні комісії взяли участь  начальники  спеціалізованих служб цивільного захисту в Турківському районі ТУ МНС України в Львівській області, голова районної евакуаційної комісії, керіник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко.

На засіданні комісії  головним питанням було обговорення  про ситуації:  яка склалася на території м.Турка внаслідок обвалу підпірної стінки, на території Комарницької сільської ради внаслідок руйнування домохідної труби Комарницької ЗОШ І-ІІІ ст. та зсув дорожнього полотна в с.Зворець Комарницької сільської ради.

За підсумками засідання  комісія по ТЕБ і НС вирішила:

1. Визнати ситуацію, яка склалася на території м.Турка внаслідок обвалу підпірної стінки, на території Комарницької сільської ради внаслідок руйнування домохідної труби Комарницької ЗОШ І-ІІІ ст. та зсув дорожнього полотна в с.Зворець Комарницької сільської ради як некласифікована подія яка може призвести до винекнення надзвичайної ситуації та потребує негайного реагування.

2. Затвердити експертний висновок про ситуацію яка склалася внаслідок обвалу підпірної стінки, на території Комарницької сільської ради внаслідок руйнування домохідної труби Комарницької ЗОШ І-ІІІ ст. та зсув дорожнього полотна в с.Зворець Комарницької сільської ради.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*