«Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам» – є обов’язковим !

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – відділення ) нагадує страхувальникам, що з 01 жовтня 2018 року набув чинності новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 19.07.2018 року № 12. Згідно з даним документом страхувальник після отримання коштів від відділення повинен здійснити виплату матеріального забезпечення застрахованим особам у встановлені терміни. Саме цим Порядком передбачено оперативне інформування роботодавцями про здійснені виплати застрахованим особам шляхом надання до Фонду « Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам» встановленої форми протягом місяця з дня проведення виплат. Повідомлення може бути надіслано в електронному вигляді з  використанням електронного цифрового підпису, листом з повідомленням, або надано безпосередньо до відділення.

Якщо протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування страхувальник не проінформує відділення про виплати застрахованим особам, то спеціалісти відділення проводитимуть перевірку щодо використання страхувальником коштів Фонду.

Шановні страхувальники, проводьте виплати матеріального забезпечення своїм працівникам у встановлені терміни та своєчасно подавайте « Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам» до Старосамбірського відділення.

Більш детальну інформація можна отримати за телефонами:

(238)21-4-91 – м. Старий Самбір;

(269)3-21-42 – м. Турка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*