Повідомлення для підприємців Турківщини щодо приведення кодів економічної діяльності у відповідність із національним класифікатором України ДК

Головне управління економіки та промислової політики Львівської облдержадміністрації інформує про необхідність своєчасного приведення кодів економічної діяльності у відповідність із національним класифікатором України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» до 1 січня 2013 року.

Довідка:

У зв’язку з переходом на європейську Класифікацію видів економічної діяльності (NACE, rev.2) відповідно до затвердженого Держспоживстандартом (наказу від 11 жовтня 2010 р. № 457 із змінами від 29 листопада 2010 року № 530) національного класифікатора України ДК 009:2010 “Класифікація видів економічної діяльності” (КВЕД) повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності набув чинності з 01 січня 2012 року. З цього моменту розроблення державної статистичної інформації здійснюється органами державної статистики за новою КВЕД.

З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, термін з 01.01.2011 до 31.12.2012 є періодом проведення заходів щодо переходу органів державної статистики та інших органів державної влади, які є користувачами Класифікації, на нову КВЕД (ДК 009:2010).

З 1 січня 2012 року державна реєстрація новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводиться з видами економічної діяльності виключно за КВЕД-2010, незважаючи на те, що чинність КВЕД-2005 припиняється 31.12.2012р.

Для приведення видів діяльності відповідно до КВЕД-2010 фізичним особам-підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно звертатися до державних реєстраторів із відповідними документами, а саме:

1) для фізичних осіб-підприємців – реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в ЄДР (Форма N11), яка в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу-підприємця, містить поле “зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа-підприємець”. Зміна видів діяльності проводиться безоплатно;

2) для юридичних осіб:

– реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (Форма N4) – у випадку зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи;

– реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної (Форма N3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” – у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв’язку із змінами видів економічної діяльності.

Подавати документи державному реєстратору можна упродовж 2012 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*