Повертаючи бійцям усмішку

У Львові відбувся симпозіум “Особливості надання стоматологічної допомоги та реабілітації пацієнтів з ураженнями щелепно-лицевої ділянки в умовах проведення бойових дій”. У ньому взяли участь провідні військові та цивільні лікарі-стоматологи, а також керівники медичних волонтерських рухів.

“Необхідність достойної реабілітації поранених у зоні АТО поставила питання щодо проведення так званої школи-семінару для  лікарів, – зазначив доцент кафедри ортопедичної стоматології Львівського національного інституту імені Данила Галицького Мирон Угрин. – Ми маємо на меті навчити лікарів особливостям надання стоматологічної допомоги та реабілітації пораненим бійцям”.

Військові розповіли присутнім цивільним колегам про те, з якими пораненнями до них поступають бійці АТО, та те, як військові медики повертають здоров’я та красу усмішки нашим солдатам. Лікар-стоматолог-терапевт Стоматологічного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, координатор медичної служби Штабу національного спротиву Марта Дацко натомість розповіла про роботу волонтерів, спрямовану на надання гідної медичної допомоги бійцям в АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*