Повернулись з медалями

ZF0A69749-16 березня 2016 року у Косові на Івано-Франківщині  відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед молоді і юнаків та в номінації наймолодших гравців «Юні надії» віком до 10 років з класичної, швидкої і блискавичної гри.

Загалом у Косові змагалося понад 100 кращих юних шашкістів України, які представляли збірні команди м. Києва, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької, Закарпатської, Харківської, Миколаївської, Одеської та Львівської областей.

ZF0A7088Збірну команду Львівської області представляли учні Турківської ДЮСШ «Юність» Руслан Монич, Денис Кневець, Христина Зубрицька, Мар’яна Біян і Ірина Малетич (тренер-викладач по сумісництву Богдан Москаль) та юна львів’янка Варвара Осадча (тренер Тетяна Осадча).

Високий рівень майстерності гри в шашки продемонстрували та стали переможцями у своїх категоріях: серед молоді Ольга Губарєва (Дніпропетровська обл.) і Сільвія Повх (Марковці) (Закарпатська обл.) та Богдан Панченков (Дніпропетровська обл.) і Сергій Компанець (м. Київ), серед юнаків Анастасія Глушко (Харківська обл.), Олександр Шнейдер (Дніпропетровська обл.), Кирило Леонов (Вінницька область) і Данило Агарков (Дніпропетровська обл.), серед юних надій Анастасія Мельник і Вероніка Паліга (обидві – Вінницька обл.) та Олександр Коваль (Івано-Франківська область).

Хорошу гру показали і спортсмени Львівщини, які здобули вперше за останні десять років дві медалі. Так львів’янка Варвара Осадча у змаганнях серед юних надій посіла 3 місце і завоювала бронзову медаль у класичній грі (контроль часу по 45 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід). А наймолодша наша шашкістка турківчанка Ірина Малетич посіла 3 місце і завоювала бронзову медаль у блискавичній грі (контроль часу по 5 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід).

В десятку кращих також входили Руслан Монич – 5 місце (швидка гра з контролем часу по 7 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід) та Христина Зубрицька – 7 місце (класична гра) і Мар’яна Біян 7 місце (швидка гра).

Участь в церемонії нагородження взяли: найсильніший стронгмен (силове багатоборство) України, заступник начальника управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Назар Павлів віце-президент Федерації шашок України Костянтин Балтажи та чемпіонка світу з шашок Ольга Балтажи.

Учасники змагань охоче поспілкувалися, фотографувалися, відвідали «Садибу Святого Миколая», яка знаходиться у національному парку «Гуцульщина», де взяли участь у майстер-класі з виготовлення дерев’яної писанки-мотанки, яку забрали з собою на згадку.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*