Потенційні напрямки співробітництва у сфері агропромислового комплексу обговорили під час зустрічі із заступником міністра Польщі

2 серпня, відбулась зустріч керівництва Львівської ОДА з польською делегацією, яку очолила заступник міністра сільського господарства Республіки Польща Єва Лех.

Перший заступник Ростислав Замлинський висловив подяку гості за підтримку територіальної цілісності, суверенітету України та євроінтеграційних прагнень держави, а також наголосив на досягненнях інвестиційної політики на Львівщині.

«Упродовж останніх років ми відчуваємо дуже хорошу динаміку і активність з боку інвесторів, в тому числі іноземних, які мають намір розвивати свій бізнес на Львівщині. І ми в цьому бачимо декілька причин:  макроекономічні показники, наявність висококваліфікованої робочої сили, ринки збуту, а також безпека для бізнесу», – зазначив Ростислав Замлинський.

В межах заходу сторони обговорили питання щодо виконання заходів із профілактики та недопущення поширення африканської чуми свиней (АЧС) на території Польщі та України.

Наприкінці зустрічі учасники окреслили подальшу взаємну співпрацю у сфері агропромислового комплексу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*