Постраждала від вибуху капітан міліції Надія Андрухів після лікування повертається до Львова

Наступного тижня капітан української міліції Надія Андрухів, яка була важко поранена під час вибуху біля дільничного пункту міліції 14 липня у Львові, повертається в Україну. Дівчина перебувала на лікуванні у найкращих клініках Ізраїлю. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що 19 липня, з ініціативи Президента України Петра Порошенка, постраждалу доставили на лікування до ізраїльської державної клініки “Рамбам”, де вона перебувала у реанімації. Стан молодої дівчини був дуже складний і для збереження життя українським лікарям довелось видалити частину кишківника, селезінку, а також ампутувати їй ногу. Згодом капітана міліції перевели до клініки “Еліша” для подальшого лікування.

Увесь цей час разом із мамою Надія перебувала в м.Хайфа. Комфортні умови проживання та догляду в Ізраїлі забезпечив медичний центр “Хорев”.

Опісля Надія Андрухів успішно витримала операцію на суглобі ноги у медичному центрі “Іхілов” в Тель-Авіві. На даний момент українці нічого не загрожує, вона перебуває під доглядом спеціалістів. Також для Надії виготовили протез, завдяки якому вона самостійно пересувається.

Зазначимо, що загальна вартість лікування у медичних закладах Ізраїлю складає понад 100 тис дол. США. Усі фінансові питання вдалось вирішити завдяки особистому сприянню Глави української держави та підтримки Уряду Ізраїлю.

Зокрема, транспортування потерпілої до Ізраїлю, а також вартість лікування в одній із клінік, перебування в Ізраїлі Надії та її матері оплатив Благодійний фонд Петра Порошенка. Водночас, ізраїльська сторона, за домовленістю між Президентом України та Прем’єр-міністром Ізраїлю, взяла на себе витрати із лікування дівчини у державних медичних центрах “Рамбам” та “Іхілов”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*