Посол США відзначив Львівщину серед регіонів, де впроваджують реформи

Виступ посла США Джеффрі Пайєтта на фінансовому форумі в Одесі, повний текст якого оприлюднений на сторінці Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, значною мірою був зосереджений на проблемах корупції, яка заважає впроваджувати реформи.

«Не можна ігнорувати такого ж  цупкого супротивника, що за будь-яку ціну прагне не допустити економічного успіху України. Того, який так само небезпечний для майбутнього України. Цей ворог – корупція», — зазначив посол США.

Говорячи про неспроможність подолати внутрішню корупцію як загрозу для впровадження реформ, Джеффрі Пайєтт відзначив і львівську регіональну владу, яка проводить зміни.

«Існує одна очевидна проблема, яка загрожує всій тій роботі, що її проводять регіональні лідери в Одесі, в Харкові, у Львові, в інших місцях, для поліпшення бізнес-клімату та створення нової моделі державного управління, яка б служила народу… Але від громадян, бізнесу та інвесторів залежить, чи буде притягнуто до відповідальності тих, хто стоїть на шляху реформ і прогресу. Працюйте з реформаторами, з новими органами влади, яким ви довіряєте, такими, як патрульна поліція і чесні державні службовці, аби зміни таки відбулися», — наголосив Джеффрі Пайєтт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*