Посли Вишеградської групи зустрілись зі студентами Франкового вишу

Надзвичайні і Повноважні Посли країн Вишеградської групи, що перебувають із візитом на Львівщині, відвідали сьогодні Університет ім. Івана Франка, аби зустрітись із студентами факультету міжнародних відносин.

В межах зустрічі Посли ознайомили студентів із позицією Вишеградської групи щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності України, а також висловили свою підтримку євроінтеграційним процесам, що відбуваються в нашій країні.

Окремо зупинились на ролі молодого покоління в суспільно-політичному та економічному розвитку України, а також порушили питання європейських цінностей крізь призму Революції Гідності. Представники Вишеградської групи також порадили студентам бути готовими до змін в геополітичних процесах.

Під час зустрічі студенти мали змогу поставити свої запитання поважним гостям та обмінятись думками щодо безпеки єврорегіону, міграційних процесів та розвитку демократії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*