Послуги з реєстрацій майнових прав передаються від Міністерства юстиції до районної державної адміністрації

З метою створення зручних та доступних умов для реалізації юридичними та фізичними особами права на одержання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних та фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, ґрунтуючись на принципі безперервності під час виконання завдань з децентралізації, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1395-р «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань», прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації Олександра Мироновича Лабецького від 04 лютого 2016 року, яким у структурі районної державної адміністрації утворена служба державних реєстраторів.

Введено три посади: одна штатна посада – начальник служби – державний реєстратор і дві штатні посади – державний реєстратор. Два державні реєстратори здійснюватимуть державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, один – державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців.

З 1 березня 2016 року Кубан Олександра Іванівна, Куник Лілія Романівна та Моружко Софія Олексіївна призначені на посади у службі державних реєстраторів Турківської райдержадміністрації в порядку переведення з Турківського районного управління юстиції Львівської області.

Державні реєстратори після проходження навчання отримають ідентифікатори доступу до Єдиних та Державних реєстрів та зможуть здійснювати державну реєстрацію.

 Відділ знаходиться у приміщенні районного управління юстиції за адресою: Майдан Шевченка, 26, м.Турка

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*