Посів ярих зернових культур вже завершено у 10 районах області

285621

Посів ярих зернових культур вже завершено у 10 районах Львівської області. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський під час наради з керівниками РДА, яка відбулася під головуванням керівника апарату ЛОДА Мирослава Трещова.

 

За словами Р. Верещинського, весняно-польові роботи на Львівщині йдуть у двічі швидшому темпі у порівнянні з минулим роком. Зокрема, вже 10 районів повністю завершили посів ярих зернових культур.

«Однак,  є проблема із забезпеченням матеріально-технічними засобами. Зокрема, у зв’язку із зростанням курсу долара значно зросли ціни на засоби захисту, мінеральні добрива, пальне та дизпаливо. А це, в свою чергу, однозначно  позначиться на собівартості вирощеної продукції», – повідомив Р. Верещинський.

Як зазначив Мирослав Трещов, подорожчання хлібобулочних виробів неминуче, проте за умови закупівлі борошна в Аграрному фонді є можливості стримати зростання цін на соціальні сорти хліба. І ці можливості необхідно використати.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*