Поштар є важливим комунікатором держави з людьми, – міністр інфраструктури на Львівському поштамті

Працівники Укрпошти мають відіграти одну з провідних ролей у донесенні інформації про субсидії. Про це 1 вересня 2016 року, відвідуючи Львівський поштамт, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Нам вкрай важливо, щоб ті люди, які не мають достатньо коштів, отримували допомогу від держави. Є зараз маса політичних спекуляцій, що підняття тарифів – це удар по людях. Насправді, це врахування кожної копійки платників податків, – наголосив Володимир Омелян. – Тарифи мають бути однакові для всіх. Не може бути так, що багаті дотуються бідними, як у нас було завжди. Тому зараз субсидії збільшено. Цієї осені дуже важливо, щоб ви, як головні комунікатори держави, спілкувалися з людьми”.

Крім того, Міністр зазначив, що вкрай важливим сьогодні є розвиток Укрпошти, для чого наразі є всі передумови. “Наразі проводимо процедуру закупівлі через Prozorro і отримуємо економію у 20-30%. Це високий показник. Ці гроші пішли не по кишенях, а в Державний бюджет і бюджет Укрпошти, – наголосив він. – Ми повинні покладатися на себе, розуміти, що держава готова допомогти, але у нас є війна, є маса проблем. Тому, якщо ви демонструватимете гарну роботу, вам буде легше працювати, а мені пояснити і Уряду і Верховній Раді, що Укрпошта спрацювала блискуче, тому їй потрібна державна підтримка. І якщо Держава вкладе гроші, то ці мільярди подвояться”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*