ПОРЯДОК надання і виплати одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам

 

1. Порядок надання і виплати одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, і звільненим особам, безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України , розроблений з метою забезпечення реалізації  Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки.

2. Одноразова адресна грошова допомога (надалі – допомога)  надається і виплачується демобілізованим воїнам та звільненим особам, які повертаються з АТО: військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України,  Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України; особам, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізовувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в АТО, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів і зареєстровані у Львівській області.

3. Фінансування видатків на виплату допомоги здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за КФК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

4. Допомога надається один раз у розмірі 3000 (три тисячі) гривень на одну особу.

5. Департамент фінансів облдержадміністрації здійснює перерахування коштів на виплату допомоги відповідно до замовлення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Одержані кошти департамент соціального захисту населення облдержадміністрації скеровує Комунальному закладу Львівської обласної ради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог».

6. Допомога виплачується Комунальним закладом Львівської обласної ради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог» на основі замовлень органів соціального захисту населення з підтверджуючими документами – списками одержувачів.

7. Підставою для отримання адресної грошової допомоги є такі документи:

заява про виплату одноразової грошової допомоги, скерована голові райдержадміністрації або міському голові міста обласного значення або начальнику управління соціального захисту Львівської міської ради;

копія посвідчення «Учасник бойових дій»  або копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;

копія підтверджувального документа про звільнення;

копії сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації;

копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають прізвище, ім’я, по батькові і серію та номер діючого паспорта;

номер власного банківського рахунку.

У разі зміни місця проживання/реєстрації або інших обставин заявнику необхідно подати документи про зміну зазначених реквізитів до органу соціального захисту населення.

8. Допомога виплачується за місцем проживання/реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків.

9. Спірні питання щодо рішення про надання допомоги приймаються на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради за участі представників Львівської обласної державної адміністрації.

10. Органи соціального захисту населення забезпечують інформування одержувачів про надання зазначеної допомоги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*