Порядок надання допомоги на поховання

imagesКеруючись статтею 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України   від 31 січня 2007 року № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», рішення Турківської районної ради від 27 грудня 2012 року № 238 «Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб» затверджено Порядок надання допомоги на поховання:

  1. Допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого надає голова районної державної адміністрації, а саме:

–           особам, на поховання померлого, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого».

 

  1. Допомога на поховання надається в день звернення за нею протягом шести місяців після смерті особи у розмірі встановленому на день смерті.

 

  1. Для підтвердження необхідності надання допомоги на поховання громадянин подає в оригіналі такі документи:

–           заява на ім’я голови районної державної адміністрації;

–           заява щодо надання згоди на використання персональних даних громадянина, що звертається до районної державної адміністрації для виплати допомоги на поховання;

–           ксерокопія свідоцтва про смерть;

–           витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання (РАГС) чи довідка про смерть (видає виконком сільської, селищної ради);

–           довідка про те, хто проводив поховання (видає виконком сільської, селищної, міської ради);

–           копія паспорта (1,2,3,4,11,12 сторінки), що посвідчує особу виконавця волевиявлення померлого, або особу, яка зобов’язалася поховати померлого;

 

–           копія ідентифікаційного коду заявника.

 

  1. Розмір допомоги затверджено в сумі 1 700.00 (одна тисяча сімсот) гривень рішенням Турківської районної ради від 27 грудня 2012 року № 238 «Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб».

 

  1. На підставі поданих громадянином документів голова районної державної адміністрації видає відповідне розпорядження.

 

  1. Фінансове управління районної державної адміністрації перераховує виділені кошти на розрахунковий рахунок управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

  1. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації перераховує кошти на розрахунковий рахунок філії-Львівське обласне управління ВАТ Ощадбанк ТВБВ №10013/021 в м.Турка.

 

  1. Філія-Львівське обласне управління ВАТ Ощадбанк ТВБВ №10013/021 в м.Турка виплачує виділені кошти заявникам.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*