Порушено кримінальну справу за фактом розповсюдження антиукраїнських книжок на Форумі видавців

За фактом розповсюдження на Форумі видавців у Львові книг антиукраїнського змісту, які надруковані під маркою Харківського видавництва “Фоліо”,  відкрито кримінальну справу. Матеріали даної справи передано у СБУ Харківської області.

Про це повідомив начальник  Управлiння Служби безпеки України у Львiвськiй областi Віктор Андрейчук під час наради у Львівській ОДА, яка відбулася у понеділок, 14 вересня.

“У цій справі не все так просто, – сказав Віктор Андрейчук. – Частину книг під маркою українського видання було надруковано у Російській Федерації. Це спецоперація російських спецслужб”.

За словами Віктора Андрейчука, такі масштабні заходи, як Форум видавців будуть використовуватися і надалі для дестабілізації ситуації у нашій країні.

“Ми повинні розуміти, що чим спокійніше буде на Сході, тим гучніше буде на Заході держави. Тобто, коли менше стрілятимуть у Донецькій та Луганській області, тоді збільшуватиметься ймовірність різного роду провокацій на Західній Україні”, – підсумував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*