Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

4З 1 жовтня 2012 року Пенсійний фонд України запустив для використання веб-портал електронних послуг, його адреса: http://portal.pfu.gov.ua.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення, тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян),

у якій зазначено: які працедавці подавали звіт по цій особі; які суми зарплати були нараховані працівнику; які суми внеску перераховані з цієї зарплати; скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати. Також  вказано спеціальний стаж (при його наявності),

  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів),
  • формування запитів на попередню підготовку документів.

Для реєстрації на порталі необхідно особисто звернутись до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію. Це необхідно для виконання вимог щодо захисту персональних даних.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*